logo

Z naszymi atrakcjami stworzysz niezapomnianą, pełną wrażeń imprezę!

Drink Bar

Barman serwujący egzotyczne drinki z owocowymi dekoracjami to świetna atrakcja na każdym przyjęciu. Przygotowywane przez nas koktajle to połączenie wysokiej jakości produktów z naszymi umiejętnościami, pasją i uśmiechem. Nasz profesjonalny i elegancki bar nie tylko dobrze się prezentuje, jest również wyposażony w nalewak do piwa. Goście mogą skosztować w drink barze takich drinków jak Mojito, Cosmopoliatn czy Cuba Libre, ale również napić się ulubionego piwa.

sala weselna

Fontanna czekoladowa

sala weselna

Czekolada to fenomen wśród słodyczy, większość z nas ma do niej zamiłowanie. Dlaczego więc nie sprawić sobie czekoladowej uczty na przyjęciu? Fontanna czekoladowa to świetna propozycja dla każdego fana słodkości. Oryginalna belgijska czekolada, spływająca kaskadowo przybiera postać piętrowego tortu czekoladowego, w którym zanurzamy kawałki owoców.

Fontanna alkoholowa

Fontanna alkoholowa to wciąż jeszcze nowość na polskim rynku. Dzięki niej zaserwujesz gościom specjalnie przygotowany poncz w bardzo stylowej formie. Fontanna alkoholowa to świetna alternatywa dla barmana lub atrakcyjny dodatek do Drink Baru, który przykuwa uwagę Gości i nadaje przyjęciu elegancji. Mieniąca się różnymi kolorami fontanna to ciekawa atrakcja, która zaspokoi zmysły wzroku i smaku oraz ma działanie integracyjne dla uczestników imprezy.

sala weselna
sala weselna
sala weselna

Animacje dla dzieci

Dzieci to z pewnością wymagający goście. Oczekują dużo uwagi, kreatywnych pomysłów, ciekawych zabaw oraz zapewnienia im opieki. Dzięki naszym animacjom impreza będzie niezapomniana także dla najmłodszych. Sprawimy aby urodziny Twojego dziecka były bajeczne, aby kreatywnie spędziło czas na imprezach okolicznościowych i czuło się wyjątkowe. Jeśli chcesz uczynić niepowtarzalną imprezę dla dzieci, możesz skorzystać z przygotowanych przez nas dodatkowych atrakcji, takich jak:

  • zamykanie dzieci w wielkiej bańce mydlanej

  • duża maszyna z kolorową watą cukrową

  • gigantyczna, chodząca maskotka Kosmitek

Moc atrakcji sprawi, że wszystkie dzieci oddadzą się szalonej zabawie, która na długo pozostanie w ich pamięci.

sala weselna

Taniec w chmurach

sala weselna

Pragniecie, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy? Symbolizuje on początek wspólnej drogi i uroczyście rozpoczyna przyjęcie weselne. Oferujmy profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu wraz z obsługą. Zachwycie swoich gości kłębiącymi się wokół Was pięknymi obłokami, które stworzą niezapomniany taniec w chmurach. Efekt ciężkiego dymu będzie dodatkowym i pięknym uzupełnieniem chwili, która przeżywa się raz w życiu!

Samochód do ślubu

Elegancki samochód do ślubu to jeden z tych akcentów, który uwieczniony na fotografiach ślubnych na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich gości, a jazda nim będzie nadzwyczajną przygodą. Połączenie elegancji, klasyki i stylu retro pozwala przenieść się w świat pełen romantyzmu, pamiętnych wrażeń i wzruszeń.

Nasze dekoracje zapewnią niepowtarzalny charakter imprezy!

Napis Miłość

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Nasz dekoracyjny napis Miłość stworzy niesamowity klimat na Waszej uroczystości, a dzięki zamontowanym żarówkom doda blasku każdemu zdjęciu. Wysokość liter to 120 cm.

sala weselna
sala weselna

Złote podtalerze

Chcesz zadbać o każdy szczegół na swoim przyjęciu? Dopilnuj, by nakrycie stołów wyglądało zjawiskowo. Nowoczesne i eleganckie talerze dekoracyjne w kolorze złota o średnicy 33 cm to najgrętszy trend, który musisz mieć na swoich stołach. Jest to oryginalny dodatek do nakrycia, który sprawi, że stoły będą wyglądać pięknie.

sala weselna

skontaktuj się z nami!

kubanevents@icloud.com

604 791 807

logo >

Dekoracje kwiatowe

Dekorowanie to nasza pasja, którą rozwijamy od wielu lat i nieustannie sprawia nam radość i daje satysfakcję. Glamour? Vintage? A może preferujesz rustykalizm albo jesteś wielbicielką romantycznego wystroju? Mamy doświadczenie w wielu rodzajach aranżacji, z drugiej strony nieustannie otwieramy się na nowe wyzwania i nietuzinkowe pomysły. Wspólnie przemyślana koncepcja stworzy zamkniętą całość, zadabamy o każdy szczegół, udekorujemy salę, w której planowana jest uroczystość, chętnie zajemiemy się również dekoracją kościoła, domu rodzinnego czy samochodu, zamówimy też zaproszenia! Każda z naszych aranżacji jest tworzona od podstaw, niepowtarzalna, nie stworzymy dwóch identycznych dekoracji. Chcemy, aby Twój dzień był idealny pod każdym względem. Zaufaj nam, na pewno Cię nie zawiedziemy!

skontaktuj się z nami!

decomania@decomania.com.pl

661 221 710