logo

Sala weselna

idealna na wesela od 100 do 250 osób

Sala weselna w Hotelu** Kuban jest idealna na przyjęcia powyżej 100 osób. W centrum sali jest idealny do tańczenia duży, drewniany parkiet, otoczony okrągłymi stołami, mieszczącymi od 8 do 12 osób. Sala jest otoczona balkonem z balustradą. Stoły dla gości, parkiet, miejsce na zespołu - wszystko znajduje się na jednej sali.

Przy sali weselnej jest taras oraz dodatkowe pomieszczenie w którym można zorganizować fotobudkę czy animacje dla dzieci. Sala jest klimatyzowana.

Klasyczny wystrój sali powoduje, że sala dobrze wygląda w wielu aranżacjach.

Przed salą weselną jest bardzo duży parking. Dojazd do obiektu jest bardzo łatwy i bezpieczny, hotel jest widoczny z głównej drogi DK1 Katowice – Bielsko-Biała.

Wyróżnia nas pyszna, polska kuchnia oraz solidne porcje. Szef kuchni zadba, aby jedzenie było smaczne, pięknie podane, a goście najedzeni.

Obsługa zadba o każdy szczegół. Manager doprecyzuje z Państwem scenariusz wesela, tak aby był zaplanowany w każdym detalu, a kierownik sali wraz z obsługą dopilnują, aby wesele przebiegało zgodnie z planem.

Wasza rodzina i przyjaciele mogą po udanej imprezie udać się do hotelu, co jest szczególnie istotne dla przyjezdnych gości.

Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania. Zadbamy, aby był to dla Was najpiękniejszy dzień w życiu. Zapraszamy do zobaczenia sali weselnej Kuban!

Zapraszamy do zobaczenia sali weselnej Kuban!

zarezerwuj salę

marketing@karczmakuban.pl

605 461 000